Sprzedaż kasowa zintegrowana ze sprzedażą online.

  • 1System, który pozwoli Ci sprzedawać bilety/karnety na miejscu a dodatkowo będzie połączony ze sprzedażą internetową.

  • 2Stabilny system, który usprawni działanie Twojego biznesu m.in. poprzez systemy wspomagające dokumentacje sprzedaży oraz raportowanie.

  • 3System, który wybierają największe obiekty sportowo-rekreacyjne w całej Polsce
    Zobacz listę referencyjną

To jeszcze nie wszystko! Ale jeśli chociaż jedna z tych opcji Cię zaciekawiła, to ta podstrona nie pozwoli Ci się nudzić.
a

Sprzedaż biletów w kasie

System, który pomaga w zarządzaniu obiektem to podstawa. System ESOK firmy TT Soft — powstał ponad 20 lat temu. Pomaga ponad 200 obiektom w całej Polsce rozwijać się oraz podążać za trendami. Po 20 latach stwierdziliśmy, że czas wystawić usługi naszych klientów na internet! I tak oto powstał system eAktywni. Do pełnego funkcjonowania obiektu każdy potrzebuje, a przynajmniej powinien posiadać system, który pomoże mu w zarządzaniu.
Po pierwsze:

ESOK kontroluje czas klientów, jaki spędzili na obiekcie oraz rozlicza gości na podstawie spędzonego czasu.

Po drugie:

ESOK to mózg każdego obiekt, sprzedaje bilety, wystawia raporty, prowadzi dokumentacje oraz ułatwia rozliczanie się z księgową.

Naliczanie ceny na podstawie czasu pobytu.

System ESOK wywodzi się z potrzeb klientów m.in. potrzeby naliczania kwoty od czasu pobytu.

Kołowrotki, bramki i szafki.

System ESOK współpracuje z urządzeniami typu bramki, kołowrotki, automaty oraz czytniki szafkowe. Jest też świetnym systemem kontroli dostępu.

Wydawanie opasek, transponderów.

Chcesz obsługiwać transpondery ? ESOK potrafi to robić znakomicie.

Sprzedaż gastronomi.

Receptury, przepisy, kontrola wagi. To wszystko ESOK ma w "Małym palcu"

Jedna baza danych klientów.

Jeśli jednym z twoich celów jest rozwój Twojego obiektu o bardziej dostępny i przyjazny dla klientów — to mamy dla Ciebie dobre wieści - to może być nasz wspólny cel! :) Jedna baza danych pozwoli Ci m.in. połączyć dane konta klienta, na którym będzie mógł samodzielnie zmieniać terminy przyjścia na zajęcia czy np. doładowywać konto klient.

Mamy dla Ciebie coś ekstra

Automaty, które wpuszczą, obsłużą i wypuszczą Twoich gości.

Zautomatyzowanie obiektu

Rozmowę o automatyzacji wejść na obiekt należy rozpocząć przede wszystkim, od jakiego zrozumienia rodzajem obiektu jesteśmy i jaką strukturę cennika mamy. Jest to kluczowe pytanie mające na celu użycie właściwych środków i urządzeń, aby wejścia na obiekty rzeczywiście były automatyczne i aby zapewniały odpowiedni poziom szczelności. W naszej opinii można w tej kwestii zaznaczyć co najmniej 3 kategorie: wejścia biletowane bez limitu czasu; wejścia, których wartość jest uzależniona od czasu; wejścia „karnetowe”.

Synchronizacja miejsc na zajęciach

Pozwala na prowadzenie rezerwacji online co, niesie ze sobą szereg korzyści oraz konsekwencji. Przede wszystkim ograniczamy tym rozwiązaniem ilość pustych godz. Dzięki temu, że klient widzi, w jakich godz. jest wolne miejsce — wybiera te z największą dostępnością. Co musisz wiedzieć przed wdrożeniem? Ten typ asortymentu musi mieć ograniczoną ilość miejsc i musi być wyświetlany właśnie na harmonogramie. Co oznacza to w praktyce? Albo dajemy klientom możliwość rezerwacji i klient w momencie kiedy nie przyjdzie, a nie zmienił terminu, przepada mu wejście, albo zostawiamy karnety open (bez ograniczonej ilości miejsc).