Każda z naszych realizacji jest efektem współpracy z klientem

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi realizacjami i odkrycia, dlaczego warto nam zaufać jako partnerowi w realizacji sprzedaży usług online.
Strona sklepu: https://basentrzebownisko.pl/
Funkcjonalność: Sprzedaż z wyborem daty oraz godziny realizacji, doładowanie ekart oraz dostęp do konta klienta z możliwością podglądu historii zakupu. Kalendarz fitness z możliwością zakupu biletu jednorazowego oraz zapis karnetem.
Branża: Ośrodek Sportu i Rekreacji
Data wdrożenia: luty 2023r.

Jednym z pierwszych obiektów, dla którego mieliśmy przyjemność wdrożyć sklep online to właśnie OSiR w Trzebownisku. Wdrożenie dało nam ogrom doświadczenia oraz przebiegało w partnerskich relacjach. Klient już wcześniej posiadał system kasowy ESOK firmy TT Soft więc sklep online jest zintegrowany ze sprzedażą kasową.

Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej

aleja Mickiewicza 18, 77-400 Złotów
Strona sklepu: https://zcas.zlotow.pl/Korty-tenisowe.html/
Funkcjonalność: Ekarta, sprzedaż z wyborem daty oraz godziny, konto klienta z dostępem do rezerwacji oraz zgromadzonych środków.
Branża: Rekreacja i sport
Data wdrożenia: kwiecień 2023r.

Nasza firma miała przyjemność wdrożyć nowoczesny system sprzedaży biletów online dla: Złotowskie Centrum Aktywności Społecznej. Klient we wcześniejszych latach korzystał już z systemu sprzedaży online, oraz korzysta z naszego systemu ESOK TT Soft...

Aqua Planet Kryta Pływalnia w Trzebini

ul. Matejki 1; 32-541 Trzebinia
Strona sklepu: https://aquaplanet.com.pl/
Funkcjonalność: Ekarta, konto klienta z dostępem do rezerwacji oraz zgromadzonych środków.
Branża: Rekreacja i sport
Data wdrożenia: Marzec 2022r.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą realizacją wdrożenia sklepu internetowego dla Aqua Planet Kryta Pływalnia w Trzebini. Na sklepie goście obiektu mogą samodzielnie rezerwować wizyty na Aqua Fitness oraz prowadzić swoje konto.