Doładowanie kart członkowskich

Doładowanie kart członkowskich

Zatrzymaj Gości na dłużej, wynagradzają ich częste wizyty zdefiniowanymi zniżkami.

Karty członkowskie

Komu polecamy

01

Termy i baseny

Zaoferuj klientom wygodny dostęp z telefonu do swojej karty. Dzięki niej nie będą musieli nosić ze sobą plastikowych kart RFiD.
02

Bowling i kęgle

Możliwość wprowadzenia definiowanych zniżek w zależności od kwoty, jaką wpłacą Twoi klienci. Stali Klienci z pewnością docenią jeśli zaoferujesz im zniżki.
03

Squash i korty tenisowe

Zagwarantuj wygodne doładowania kart członkowskich, oraz czytelne przypisywanie zniżek.
04

Parki trampolin

Dla stałych klientów parków rozrywki świetną opcją jest założenie konta online dla siebie czy swoich dzieci.
05

Centra nauki

Jeśli Twoi klienci nie chcą zaprzestać na jednej wizycie, oraz chcą być na bieżąco z nowościami, zaoferuj im założenie konta członkowskiego i zagwarantuj promocyjne ceny.
06

Uzdrowiska i centra odnowy

Klient po założeniu konta, może wpłacić np. 1 000 zł ważne przez cały rok, a ty możesz oferować mu za to dowolną dodatkową kwotę lub zdefiniować zniżkę.
Jak wygląda korzystanie z

Karty członkowskiej

Krok 1.

Utworzenie konta

Aby uzyskać dostęp do karty członkowskiej, należy stworzyć konto. Klient może to zrobić samodzielnie lub z pomocą obsługi obiektu.

Krok 2.

Doładowanie kont

Klient ma podgląd do ważności swojej karty oraz zgromadzonych środków. Może wygodnie, z domu doładować konto lub sprawdzić ważność.

Internetowe karty członkowskie

Wypróbuj nasz system i sprawdź, czy spełniamy Twoje oczekiwania.

about us

Kart członkowskie

Co zyskujesz dodatkowo

01

Przyisywanie odpowiednich promocji.

Możliwość konfiguracji zniżek. Np. 10% zniżki przy doładowaniu za 100 zł, 15% przy doładowaniu za 200 zł itp. Możemy także dodać kwotę bonusu, na przykład 110 zł na koncie przy doładowaniu za 100 zł.
02

Newsletter

Korzystając z naszego newslettera, możesz powiadamiać klientów o zbliżającej się dacie wygaśnięcia ważności konta, zapewnia płynność w obsłudze kart.
03

Cross-selling

Przy podsumowaniu koszyka podsuń klientom pomysł co można dodatkowego dokupić np. klapki, ręcznik itp. a dzięki temu zwiększysz wartość zamówienia.
05

Konta Twoich klientów

Korzystają z większej ilości funkcjonalności eAktywni, Twoi kliencie w swoim koncie mogą mieć dostęp np. do wszystkich zakupionych asortymentów, oraz będą mogli zmieniać terminy przyjścia.
04

Dostęp do Panelu Administratora

Zarządzanie sklepem odbywa się za pomocą Panelu Administratora, w którym dodatkowo , znajdziesz dostęp do statystyk, dokumentów oraz raportów.

Po założeniu konta członkowskiego online, klienci mogą wykorzystać środki z doładowania zarówno online, jak i przy kasie.Dzięki temu wszystkie dane są przechowywane w jednej bazie. Aby konto online było zsynchronizowane z kontem internetowym eAktywni, wymagane jest zastosowanie systemu ESOK firmy TT Soft. 

Po zrozumieniu wymagań dotyczących warunków klientów posiadających konta członkowskie tworzymy dla Ciebie sklep. Proces tworzenia takiego sklepu, (po ustaleniu wymagań), trwa średnio 4 godziny. Po ukończeniu prac, gdy otrzymasz Iframe, osoba odpowiedzialna za prowadzenie Twojej strony www dodaje do niej link. W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tego procesu nasi specjaliści chętnie udzielą Ci wsparcia, krok po kroku.

Każde konto, musi mieć swojego maila. Nie jest w stanie złożyć kilka kont na jednego maila. 

Klient po przyjściu do kasy, musi wylegitymować się dokumentem potwierdzającym własność konta. Następnie obsługa, zaznacza "Stworzenie konta internetowego" na podstawie istniejącego konta w kasie. Na tym etapie wymagane będzie podanie adresu mailowego. Po zakończeniu klient otrzyma maila z prośbą o aktywacje konta. Od tego czasu, klient ma dostęp online do wykupionych usług, rachunków oraz karty.

Jeśli klient już posiada konto i przechowuje na nim środki, musi podejść biura obsługi klienta i poprosić o przypisanie karty do jego konta. Obsługa przypisze kartę za pomocą czytnika RFiD.

Zamów demo i porozmawiaj z nami

Filmik demo pomoże Ci podjąć decyzję, czy nasze rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie. Dzielimy się w nim naszym doświadczeniem i pokazujemy, jak wygląda współpraca z nami. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy oraz zaproponujemy odpowiednie funkcje dla Twojej działalności.

Dołącz do
zadowolonych klientów