Jedna baza danych

Migracja danych osobowych między systemami jest niezwykle istotnym elementem do bezkolizyjnego działania obiektu oraz daje znacznie więcej możliwości.

Obsługa urządzeń

Przy współpracy z systemem oraz urządzeniami firmą TT Soft, dostarczamy w pełni zintegrowane urządzenia ze sprzedażą internetową.

Sprzedaż stacjonarna

Integracja między systemem stacjonarnym a internetowym, tworzy wspólną bazę danych, która w czasie rzeczywistym wymienia się najistotniejszymi danymi.

Dlaczego, to tak ważne

Jedna baza danych.

Klienci mogą kupić bilet w różny sposób np. przez Internet, stacjonarnie lub przez automat. Dlaczego jedna baza jest tak ogromną przewagą? Daje Ci m.in. gwarancję że nie będziesz miał Overbooking przy sprzedaży z ograniczoną ilością miejsc, wszystkie statystyki zakupowe lądują w jednym miejscu oraz dokumenty, faktury są odpowiednio ponumerowane.

Integracja z TT Soft

Współpraca z urządzeniami

Automatyzacja standardowych procesów w ramach działalności przestrzeni publicznych jest niezbędnym elementem tworzenia bardziej wydajnego i nowoczesnego środowiska. Odciąża pracowników, którzy w tym czasie mogą zająć się innymi priorytetami, a klienci doceniają zmniejszenie kolejek oraz nowoczesność obiektu.

Integracja Internetu z obiektem.

Elektroniczny system obsługi klienta

Wyróżnia nas, zintegrowanie sklepu internetowego z kasą lokalną. Zastosowanie takiej integracji pozwala na wiele udogodnień.

Pozostałe mniejsze integracje

Inne integracje

Wiemy, że wielu naszych klientów nie zatrudnia informatyków czy działu marketingu. Dlatego naszym celem jest, aby uruchomienie sklepu było maksymalnie proste. Integrujemy za Ciebie, sklep z dostawcami poszczególnych usług — tak, abyś Ty nie musiał.

Bez uciążliwych integracji

Jeden dostawca - wiele możliwości

Współpraca z urządzeniami

Dostarczamy urządzenia, które przy współpracy z sprzedażą internetową i systemem ESOK stworzą bezobsługowe wejścia i wyjścia.

Elektroniczna obsługa klienta

ESOK to system obsługi klienta, który m.in.: potrafi sprzedać bilety, wydać opaski oraz rozliczyć pobyt czasowy.

Pozostałe

Integrujemy się również z wieloma niezbędnymi dostawcami m.in.: dostawcami maili, bramkami SMS, pośrednikami płatności oraz popularnymi narzędziami do mierzenia ruchu na stronie.

Urządzenia z którymi się integrujemy

Urządzenia

Automatyzacja eliminujemy problemy z długimi kolejkami, poprawiając doświadczenie klientów i ułatwiając pracę personelu.

Automat wejściowy (Wydawacz)

Autorskie urządzenie, które wyda odpowiedni transponder po zeskanowaniu biletu internetowego lub po wyborze biletu i opłaceniu w automacie.

Kołowrót z czytnikami

Bilet internetowy lub pasek może uruchomić kołowrót, eliminując konieczność podejścia do kasy.

Automat rozliczeniowy

W przypadku, kiedy klient przekroczy limit czasu, lub skorzysta z usług dodatkowo płatnych w automacie rozliczeniowym, za pomocą karty płatniczej może rozliczyć się z dopłaty samodzielnie.

Automat odbierający opaski

Ostatnim krokiem w bezobsługowej ścieżce, jest przekazanie transpondera do ustnika automatu odbierającego paski. Jeśli klient nie ma żadnych dopłat, kołowroty wypuszczą Twojego gościa.

Systemy kasowe

Integracja z systemem kasowym, pozwala m.in.: na zachowanie wspólnej bazy danych klientów i obsługę kont internetowych z poziomu kasy lokalnej.

Zamów demo i porozmawiaj z nami

Filmik demo pomoże Ci podjąć decyzję, czy nasze rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie. Dzielimy się w nim naszym doświadczeniem i pokazujemy, jak wygląda współpraca z nami. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy oraz zaproponujemy odpowiednie funkcje dla Twojej działalności.

Dołącz do
zadowolonych klientów