Karty podarunkowe

Udostępnij swoim klientom, możliwość zakupu karty podarunkowej z wcześniej określoną wartością do wykorzystania na Twoim obiekcie.

Prosty proces zakupu, zwiększa sprzedaż

Jak Klient kupuje kartę ?

Krok 1.

Wybór karty podarunkowej

Na sklepie można wybrać kartę z odpowiednim wolumenem. Każda karta może mieć też przypisane inne usługi oraz stawkę VAT. Dzięki zdjęciu i opisowi możesz przedstawić w czytelny sposób korzyści Klientowi.

Krok 2.

Dostarczenie karty podarunkowej

Kartę do kupującego dostarczamy elektronicznie, z możliwością przypisania do np.: plastikowych kart RFiD.

Sprzedaż kart podarunkowych przez internet

Wypróbuj nasz system i sprawdź, czy spełniamy Twoje oczekiwania.

about us

Top 6

Dodatkowych funckjonalności

01

Personalizowane karty podarunkowe

Nasz Panel Administratora posiada wbudowane narzędzie, z pomocą którego w prosty sposób stworzysz wyjątkowe karty prezentowe.
02

Utworzenia konta, na podstawie karty podarunkowej

Po zakupie karty podarunkowej osoba obdarowana może na jej podstawie stworzyć konto internetowe.
03

Doładowanie, brakujących środków

Jeśli Twój klient, będzie chciał doładować swoją kartę, zawsze ma taką możliwość. Może zrobić to na miejscu lub przy kasie.
04

Integracja z narzędziami reklamowymi

Wybierając nasz sklep, otrzymujesz dostęp do Panelu Administratora ze wbudowanymi statystykami. Dodatkowo zapewniamy integrację z Facebook Pixel oraz Google Analytics.
05

Określnie usług, które można opłacić tą kartą

Możesz określić jakie asortymenty/usługi można opłacić wybraną kartą podarunkową.
06

Zakupy kartą przez internet

Osoba, która dostała kartę podarunkową, może nią płacić zarówno na miejscu jak i przez Internet.

Miesięczny abonament za tą funkcjonalność, jest zawarta w ofercie "indywidualna", ponieważ najczęściej wiąże się z integracją ze sprzedażą kasową. Aby poznać cenę, wyślij do nas zapytanie, a my do 3 dni roboczych wycenimy Ci tę funkcjonalność, oraz dopytamy o szczegóły Twoich oczekiwań. 

Zapraszamy do odwiedzenia podstrony "cennik" oraz wysłania do nas zapytania. 

To od Ciebie zależy co chcesz zrobić kiedy klient nie zdąży wykorzystać środków w przedziale czasowym. Jeśli chcesz, możesz przedłużyć ważność wybranej karty lub wykonać zwrot. Jeśli nie chcesz tego robić, wystarczy, umieścić odpowiednie informacje nt. niewykorzystanych środków w regulaminie.

Karty podarunkowe, przychodzą na maila klienta, który składa zamówienie. Załącznik (bilet), który przychodzi do klienta na maila, może mieć dowolną grafikę. Wystarczy przygotować miejsce do ręcznego uzupełnienia danych osoby, którą chcemy obdarować, wydrukować i podarować. 

Zakupione karty, nie są przypisane do żadnej osoby. W momencie sprawdzania karty, kasjer może przypisać ją do użytkownika. Klient, który kupił/dostał kartę podarunkową i chce założyć swoje konto, musi podejść do obsługi kasowej i przedstawić kartę podarunkową. Następnie będzie poproszony o podanie danych do założenia konta. Od tego czasu może wygodnie sprawdzać, ile środków zostało na karcie podarunkowej i w razie potrzeby ją doładować na miejscu lub przez internet.

Wielu z naszych klientów, korzysta z plastikowych transponderów, na których klienci prowadzą swoje konto oraz doładowują środki — do których potem są przypisane dowolne zniżki. Jak najbardziej dla klientów, którzy korzystają z ESOK firmy TT Soft, oferujemy opcję połączenia plastikowych kart, z kontem online.

Zamów demo i porozmawiaj z nami

Filmik demo pomoże Ci podjąć decyzję, czy nasze rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie. Dzielimy się w nim naszym doświadczeniem i pokazujemy, jak wygląda współpraca z nami. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy oraz zaproponujemy odpowiednie funkcje dla Twojej działalności.

Dołącz do
zadowolonych klientów