Harmonogram zajęć

Harmonogram zajęć pozwala w czytelny i łatwy sposób zapisać się na zajęcia, kupując pojedynczy bilet lub wykorzystując rezerwacje z karnetu.

Harmonogram fitness

Komu polecamy?

01

Pływalnie

Klienci mogą zapisywać się na zajęcia, zmieniać termin przyjścia oraz zapisywać się na lite rezerwową.
02

Kluby fitness

Klienci mogą samodzielnie zarządzać swoimi zapisami na zajęcia. A Ty masz podgląd do grafiku frekwencji.
03

Parki rozrywki

Jeśli prowadzisz w swoim Parku lekcje, to dzięki tej funkcji zautomatyzujesz ścieżkę zapisów na zajęcia z trenerami oraz zapisy.
Zapisy na harmonogramie od strony Twojego klienta

Proces korzystania z harmonogramu

Krok 1.

Podgląd do kalendarza.

Przejrzysty harmonogram, który pomoże w prosty i szybki sposób zdecydować się klientowi, jakie zajęcia będą dla niego odpowiednie. Dobrze zrobiony opis, znacząco zmniejsza kolejki, ponieważ klient nie dopytuje o szczegóły przy kasie.

Krok 2.

Rezerwacja miejsca.

Po zapoznaniu się z opisem klient przechodzi do rezerwacji miejsca, którą może opłacić bez konieczności zakładania konta (jednorazowo) lub wykorzystując wejście z wcześniej zakupionego karnetu.

Krok 3.

Dostęp do mojego konta.

Klient po założeniu konta może zmieniać termin przyjścia lub zrezygnować z zajęć. Samodzielna zmiana terminu rezerwacji, przyda Ci się szczególnie w przypadku sprzedaży biletów z dużym wyprzedzeniem czasu. Sam, możesz ustalić ile przed zajęciem, klientowi przysługuj taka zmiana, a kiedy wejście po prostu przepada.

Harmonogram fitness

Wypróbuj nasz system i sprawdź, czy spełniamy Twoje oczekiwania.

about us

Harmonogram fitness

TOP 6 dodatkowych funckcji.

04

Podgląd do kalendarza zajęć

Udostępniamy narzędzie, które pozwoli Ci od strony administratora analizować frekwencje na zajęciach, zapisywać rezerwacje telefoniczne oraz sprawdzać zapisy.
02

Newsletter

Dzięki wbudowanemu Newsletterowi utrzymasz lepszy kontakt z klientami.
06

Zarządzanie rezerwacjami

Każdy klient po założeniu konta, ma możliwość zarządzania swoimi rezerwacjami poprzez anulowanie lub zapisywanie się na zajęcia.
01

Narzędzie dla działu marketingu

Wybierając nasz sklep, otrzymujesz dostęp do Panelu Administratora ze wbudowanymi statystykami. Dodatkowo zapewniamy integrację z Facebook Pixel oraz Google Analytics.
05

Wgląd do grafików

W Panelu Administracyjnym każdy trener może mieć podgląd do swoich zajęć.
03

Konto klubowicza

Jeśli szukasz czegoś więcej, pamiętaj, że mamy jeszcze 6 różnych form sprzedaży. Możesz np. określać atrakcyjne rabaty przy większych jednorazowych wpłatach.

Najczęściej zadawane pytania.

Jeśli interesuje Cię tylko jedna funkcjonalność, zapraszamy do wysłania zapytania o ofertę "indywidualna". Cena w Pakiecie, który zawiera tą i jeszcze więcej funkcjonalności to 798zł netto miesięcznie oraz 2,5% od udanej transakcji. Odwiedź podstronę "cennik" aby zapoznać się  z dokładnym opisem funkcjonalności, oraz co dodatkowo możesz dostać w ramach pakietu.
Jeśli interesuje Cię tylko jedna funkcjonalność, zapraszamy do wysłania zapytania o ofertę "indywidualna". 

Konfiguracja jest dowolna. Jeśli chcesz dać swoim klientom opcję odwołania rezerwacji, to jak najbardziej. W Panelu Administratora możesz dowolnie ustawiać ile przed terminem zajęcia, Twój gość może najpóźniej zrezygnować np. do 5 godz. przed rozpoczęciem zajęć. Ustalając takie widełki, dajesz możliwość zapisu innym klientom np. z listy rezerwowej.

Jeśli przyznasz trenerowi takie uprawnienia, to dostanie dostęp do Panelu, z którego można kontaktować się z klientami mailowo lub telefonicznie. Warunkiem jest, aby klient zaakceptował zgodę na kontakt. 

Tak, lista rezerwowa jest niezbędnym narzędziem dla zajęć z dużym obłożeniem. Informacje o zwolnieniu się miejsca wysyłamy poprzez SMS.

Zamów demo i porozmawiaj z nami

Filmik demo pomoże Ci podjąć decyzję, czy nasze rozwiązanie jest odpowiednie dla Ciebie. Dzielimy się w nim naszym doświadczeniem i pokazujemy, jak wygląda współpraca z nami. Zapraszamy również do bezpośredniego kontaktu. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania, doradzimy oraz zaproponujemy odpowiednie funkcje dla Twojej działalności.

Dołącz do
zadowolonych klientów